سایت پازیریک

فرهنگی، آموزشی، هنری

پیراهن

انواع مختلف پیراهن هایی که مردان در کمد لباس خود دارند

۱. پیراهن آلوها

aloha shirt

این یک پیراهن غیررسمی، گشاد و دکمه دار با طرح های رنگارنگ است که می بینید در سواحل هاوایی پوشیده می شود. این سجاف صاف صاف دارد و معمولاً بدون قفل پوشیده می شود و به سبک راحتی معمولی به باسن می افتد. ویژگی های متمایز یقه قابل تبدیل و جیب های سینه بزرگ و طرح ها و طرح های رنگارنگ روشن است.

الگوهای این پیراهن های هاوایی آلوها از عناصر اصلی جزیره مانند گل هیبیسکوس، درختان نخل الهام گرفته شده است. این پیراهن استایل بسیار شادی دارد که برای گذراندن تعطیلات در سواحل مناسب است

۲. پیراهن بیسبال

different kinds of shirts

این همان پیراهنی است که بازیکنان بیسبال را به تن می کنند – بدون یقه و باز شدن دکمه ساده. یکی دیگر از پیراهن‌هایی که به نظر می‌رسد به همین نام خوانده می‌شود، پیراهن ساده دکمه‌دار و بدون یقه، به سبک راگلان است – آستین‌های آن به رنگ متضاد هستند و به‌طور کامل تا یقه به‌صورت یک تکه کشیده می‌شوند.

۳. پیراهن کمپ

این یک پیراهن معمولی، نیم آستین، بسته شدن دکمه‌های جلو، برش جعبه‌ای با یک یقه یک تکه ساده بدون پایه یقه است (این یک دهانه جلو مشخص است و یقه کمپ نامیده می‌شود). پیراهن معمولاً دارای لبه صاف، دریچه‌های کناری (Split hem) است و بدون قرار گرفتن در شلوار پوشیده می‌شود. پیراهن های کمپ معمولا دارای جیب سمت چپ سینه هستند. این سبکی است که به شما حال و هوای ساده و معمولی مناطق استوایی را می دهد.

این پیراهن شباهت زیادی به پیراهن های آلوها دارد، تفاوت آن در عدم وجود الگوهای روشن و همچنین یقه کمپ است. نام های دیگر این پیراهن، پیراهن کابین، پیراهن کابانا و پیراهن سالن است. 

۴. پیراهن های گاه به گاه / پیراهن های ورزشی

types of shirts

پیراهن های گاه به گاه به سبکی از پیراهن اطلاق می شود که آسان، بی دغدغه اما در عین حال قابل ارائه، حتی به عنوان یک لباس کار. پیراهن های گاه به گاه دارای تناسب گشاد و بی دغدغه هستند و در پارچه ای سبک اما بافت دار ساخته می شوند. پیراهن جین یک پیراهن معمولی است. هوشمندانه، باحال و معمولی فکر کنید.

مدل پیراهن اسپرت هیچ ربطی به ورزش ندارد. اما همه چیز مربوط به ورزش است. پیراهن اسپرت به سبکی از پیراهن اطلاق می‌شود که بر خلاف پیراهن‌های مجلسی‌تر – مترادف با پیراهن‌های غیررسمی – غیررسمی و آرام است. این پیراهن کوتاه‌تر از پیراهن لباس خواهد بود، به طوری که می‌توان آن را بدون بند پوشید و از پارچه‌هایی ساخته شده است که تنوع بیشتری نسبت به پیراهن‌های براق‌تر دارد. 

۵. پیراهن لباس

different types of shirts

این‌ها پیراهن‌های دکمه‌دار هستند که معمولاً زیر کت و شلوارها و کت‌ها در مناسبت‌های رسمی و نیمه‌رسمی پوشیده می‌شوند – که جزء اصلی کمد لباس‌های تقریباً همه مردان شیک پوش هستند. شما می توانید یک گروه با پیراهن، کراوات و ژاکت را نیمه رسمی بنامید.

پیراهن‌های لباس از پارچه باکیفیت عمدتاً یک رنگ ساخته شده‌اند و به‌خوبی در قسمت کمر شلوار قرار می‌گیرند و براق و خوش‌پوش هستند. یک پیراهن لباس دارای آستین های تمام قد با سرآستین های تک / فرانسوی، یقه تا شده سفت خواهد بود. از دکمه سرآستین برای بستن سرآستین ها استفاده می شود تا آن را زیباتر کند

پیراهن دکمه دار به پیراهنی اطلاق می شود که نوک یقه آن به سمت پایین بسته شده است.

۶. پیراهن سردوشی

types of shirt

این یک مدل پیراهن است که با یک ظاهر طراحی خاص برای شانه مشخص می شود – شانه دارای بند های شانه ای با الهام از نظامی است.

۷. پیراهن فلانل/پیراهن چوب بری

types of shirts for men

نام دیگر این پیراهن “پیراهن چهارخانه” است همانطور که از نام آن مشخص است این پیراهن به دلیل موادی که از آن ساخته شده است، نامگذاری شده است – فلانل راحتی سبک وزن که در عین حال گرم است. پارچه فلانل شطرنجی خشن به نظر می رسد وجه تمایز این تیپ پیراهن است. ویژگی های دیگر یقه قابل تبدیل، جیب های پچ است. این به تنهایی یا به عنوان یک ژاکت روی کت یا تی شرت پوشیده می شود و هاله ای بسیار بیرونی دارد که برای همه مردان جذاب است.

۸ پیراهن پدربزرگ

granddad shirt

این یک پیراهن تمام دکمه جلو با یقه نواری است. معمولاً از پنبه یا کتان با کیفیت بالا ساخته می شود. منشأ آن در اسکاتلند است، جایی که نسخه کتانی آن به عنوان پیراهن یکشنبه شناخته می شود. برخلاف نامش، این پیراهن مورد توجه جوانان است. پدربزرگ ها هم

۹ عدد پیراهن گلف

پیراهن های بافتنی با یک جفت کوتاه با دو یا سه دکمه و یقه. پیراهن گلف گشاد است (برای شما بهتر است آن تاب گلف را بگیرید) و آستین‌هایی با آرنج و یقه دو دوخته (که آن را صاف می‌کند) با آستین‌های گشاد (آستین‌های نواری) و گاهی اوقات سمت چپ دارد. جیب سینه

۱۰ پیراهن هنلی

kinds of shirts for men

این پیراهن بافتنی با یقه کوتاه و یقه گرد و بدون یقه است.

پیراهن لیگ آیوی ۱۱/پیراهن آکسفورد

ivy league shirt

ظاهر لیگ آیوی یک سبک لباس ساده، هوشمند و غیررسمی است که از پردیس‌های مدارس مقدماتی دانشگاه خصوصی شمال شرقی در ایالات متحده آمریکا بیرون آمده است – ممکن است آن را به عنوان ظاهر آماده بشناسید. پیراهن لیگ پیچک دارای یقه دکمه ای است که آن را از سایر پیراهن ها متمایز می کند.

پیراهن آکسفورد تقریباً مشابه پیراهن لیگ پیچک است – فقط آن پیراهن لیگ پیچک امروزه از پارچه دیگری غیر از پارچه آکسفورد که پیراهن آکسفورد از آن ساخته می شود ساخته می شود – پارچه آکسفورد پارچه ای ضخیم اما نرم است که با استفاده از یک سبد منحصر به فرد ساخته می شود. بافت که در قرن نوزدهم در اسکاتلند به وجود آمد .

پیراهن حاصل یک پیراهن معمولی است که تلاش زیادی برای رسمی بودن دارد و موفق می شود کمی از هر دو باشد. معمولاً در رنگهای ثابت است.

پیراهن ۱۲ تایی

type of shirts

وقتی در لباس می گویید “جری” معمولاً نشان دهنده لباس یک ورزشکار است. اما از نظر مد، پیراهن ژرسه به پیراهنی اطلاق می شود که از پارچه کشش کش (یا ترکیبی از پنبه / کتان) ساخته شده باشد که بسیار نرم و راحت است. برای گردش های غیر رسمی آخر هفته، پیراهن پیراهن مترادف با لباس روزانه معمولی است.

۱۳ شب شیر ت

این به پیراهن های گشاد بلند (طول گوساله) اشاره دارد که به عنوان لباس شب پوشیده می شوند. آنها از پارچه پنبه ای تنفسی ساخته شده اند.

پیراهن ۱۴ وسترن

western shirt

این پیراهن که معمولاً توسط کابوی ها پوشیده می شود (که به آن پیراهن گاوچران نیز می گویند) دارای یقه سفت و محکم، یقه ای به شکل جلو و پشت، جیب های سینه با فلپ، گاهی اوقات گلدوزی/لوله کشی است.

۱۵ پیراهن پولو

many shirt types

بسیار شبیه به پیراهن گلف (پیراهن‌هایی در پارچه بافتنی با بند کوتاه با دو یا سه دکمه و یقه)؛ تفاوت این است که پیراهن یقه‌دار آستین‌های کوتاه‌تری دارد (آستین‌هایی که وسط عضلات دوسر بازو ختم می‌شوند) نسبت به پیراهن گلف و پیراهن مناسب‌تر است و یقه آن را می‌توان برای محافظت از پشت گردن به‌صورت ایستاده درآورد. به آنها پیراهن تنیس نیز می گویند

۱۶ سویشرت

different kinds of shirts

یک نوع پیراهن پیراهن گشاد بدون یقه با آستین های بلند که از مواد ضخیم نرم و جاذب مانند پشم ساخته شده است. تقریباً شبیه ژاکت است اما در حین فعالیت های ورزشی پوشیده می شود. یک سویشرت با روکش به عنوان هودی شناخته می شود

تی شرت ۱۷

different typeof shirts

تیشرت ها نیازی به معرفی ندارند. من فکر می کنم یک تی شرت را می توان “لباس قرن حاضر و فراتر از آن” معرفی کرد. حتی دورترین گوشه زمین هم مردی با تی شرت خواهد داشت. معروف‌ترین میلیاردر فناوری که من می‌شناسم هر روز با یک تی‌شرت رنگی دیده می‌شود – گویی او نمی‌تواند تمام پیراهن‌های لباس دنیا را بخرد. 

تی شرت معمولاً از یک پارچه بافتنی نازک ارزان قیمت ساخته می شود و از همه لباس ها راحت تر است. تی‌شرت‌های یقه خدمه محبوب‌ترین تی‌شرت‌ها هستند، اگرچه تی‌شرت‌های یقه U و یقه‌های V نیز چندان از این نظر فاصله ندارند.

اما این پایان کار نیست. تی شرت ساده شما تنوع زیادی دارد. در اینجا

پیراهن تونیک ۱۸

types of shirts

این یک پیراهن آستین بلند، قد باسن یا بلندتر با گشاد و یقه چاک دار، پلاکت و یا یقه چینی است. پارچه ای ترد و راحت مانند پنبه یا کتان یا حتی ابریشم پارچه ارجح برای پیراهن های تونیک است. پیراهن های سنتی مردانه آسیایی را می توان به عنوان پیراهن های تن پوش دسته بندی کرد. نام انواع پوشاک مردانه سنتی هند را در اینجا بیاموزید .

۱۹ پیراهن تاکسیدو/ پیراهن رسمی

many typeof shirts

این یک پیراهن رسمی است که معمولاً زیر یک ژاکت تاکسیدو پوشیده می شود و دارای یک یوغ است که مانند یک پیش بند توکار با کت های کوچک است. این قسمت قابل مشاهده از پیراهن در زیر ژاکت خواهد بود. این پیراهن بیشتر با پاپیون و کراوات رسمی ست می شود

۲۰ زیر پیراهن

این یک پیراهن آستین بلند، بافتنی است که زیر پیراهن های دیگر پوشیده می شود. دارای یقه U یا V است. من نمی دانم که آیا آن را به عنوان یک پیراهن واجد شرایط نمی دانم، زیرا شما نمی بینید که کسی آن را به تنهایی در هیچ مکان عمومی بپوشد.

اما بسیاری از مردان آن را به دلیل گرما و همچنین جذب عرق زیر پیراهن خود می پوشند. و وقتی عادت شد، هیچ چیز نمی تواند پیراهن و زیرپیراهن را از هم جدا کند.

https://classophy.ir/shop/ آچار بکس آلبوم موسیقی دوتار ماوراءالنهر – گُزَل مؤمن اُوا
انواع مختلف پیراهن هایی که مردان در کمد لباس خود دارند بچه های پروانه ای مقایسه گوشی ها
دانلود آموزش روت کردن تبلت هوشمند سامسونگ گلکسی تب اس 2 مدل Samsung Galaxy Tab S2 9.7 SM-T818 در اندروید 7.0 دکارت
وجوب بالذات، وجوب بالغیر و وجوب بالقیاس | مفاهیم فلسفی